Hizmet Fiyatlandırma ve Teklif Bilgilendirmesi

Hizmet Fiyatlandırma ve Teklif Bilgilendirmesi

Sayın Müşterimiz,

ReklamHaber.com olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. Fiyatlandırma konusunda şeffaf ve esnek bir politika izleyerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Verdiğimiz hizmetlerle ilgili fiyatlandırma iki farklı şekilde belirlenmektedir:

1. Yazılı Teklif İle Fiyatlandırma

Editorial Haber ve Editorial Makale

Yasal sınırlar içinde yer alan her haber ve makale, ödeme yapıldıktan sonra sözleşme şartları içinde belirtilen hizmetler doğrultusunda süresiz yayınlanmaktadır. Hizmet talebiniz değerlendirildikten sonra yazılı teklif sunulacaktır.

Banner Reklam

Yasal sınırlar içerisinde kalan genel toplum ahlakına uygun reklam bannerleri, paydaşlarımıza ait internet haber sitelerinde belirlenen ebatlarda ve bölümlerde yayınlanmaktadır. Banner reklam talepleriniz, istenen reklam boyutu ve içeriği incelendikten sonra yazılı teklif verilecektir.

Siyasi İmaj Oluşturma

Siyasi imaj oluşturma hizmetleri, talep edilen süre ve hizmet değerlendirildikten sonra yazılı teklif olarak sunulacaktır. Aylık ve yıllık anlaşmalar yapılmakta olup, içeriği müşteri onayı alındıktan sonra çalışmalara başlanacaktır.

2. Önceden Belirlenmiş Fiyatlandırma

Köşe Yazarlığı

Köşe yazısı yayınlama hizmetimizle ilgili fiyatlandırma, aylık veya yıllık yapılan anlaşmalara göre belirlenmektedir.

Hizmetlerimiz, beğenme garantisiyle titiz bir ekip tarafından, yapay zeka teknolojisi desteğiyle sunulmaktadır. Yasal ve ahlaki sınırlar içerisinde hizmet vererek, birikimlerinizi en etkili şekilde değerlendirmeyi amaçlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin, siz isteyin, biz gerçekleştirelim. Hizmetlerimizin detayları ve fiyatlandırma konusunda daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Haber Yayımlama Tarifesi:

Editorial Haber (1) Adet :

Editorial Haber (30) Adet :

Editorial Haber (90) Adet :

Editorial Haber (180) Adet :

Editorial Haber (360) Adet :

Röportaj (1) Adet :

Banner Reklam Yayımlama Tarifesi:

Banner Reklam 300x250 :

Banner Reklam 750x90 :

Banner Reklam 650x200 :

Fiyat listesi için +90 535 665 27 34 numaralı WhatsApp / Telegram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

ELAY BİLİŞİM / REKLAMHABER.COM

İLETİŞİM